E RËNDË/ Futet për të kaluar natën në kabinë elektrike dhe nuk del më i gjallë që aty…

Gjendet i pajetë një person në Tiranë. Mësohet se bëhet fjalë për një endacak, i cili është futur për të fjetur në një kabinë elektrike dhe ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur te ‘Libri Universitar’ në kryeqytet.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti dhe mosha e viktimës. Ndërkaq, në polici është shoqëruar një person që ishte me viktimën. Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

NDODH EDHE KËSHTU/ Manastirliu vodhi doktoraturën e një afrikani, ndërsa ky i fundit qesh: Edhe unë i’a vodha një bullgareje…

Gazetari...

VIDEO/ Policia e Shtetit publikon shifrat: 207 persona nuk u lejuan të kalojnë nga Rinasi, nuk plotësonin kriteret për “Shengen”

Policia...

OPINION/ “Zgjedhjet e 30 qershorit janë të rrezikuara”, ish- ministri i Ramës jep alarmin dhe paraqet 3 arsye…

Zgjedhjet...

Close