FSHF: Filloi shitja e biletave per Shqiperi- Itali ne “Loro Borici”, keto jane cmimet

Permes nje njoftimi per mediat, FSHF njofton fillimin e shitjes se biletave per ndeshjen e “Loro Boricit” me 9 tetor. Ne njoftim thuhet: “Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë të interesuarit se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen eliminatore të vlefshme për Botërorin “Rusi 2018”, Shqipëri – Itali, e cila do të zhvillohet në datë 9 tetor 2017 ora 20:45 në stadiumin “Loro Borici” Shkodër. Në shitje janë të gjithë sektoret duke filluar nga tribuna VIP, tribuna A, sektori D3, sektori D4, sektori C1 dhe sektori C4, biletat mund të blihen online në faqen zyrtare të FSHF-së: bileta.fshf.org. Çmimi i biletave fillon nga 800 lekë të reja që është çmimi më i ulët.” /ShkodraWeb/