ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTOT/ Biznesmenët italianë protestë para ambasadës në Tiranë, ja kërkesat që kanë…

Biznesmenët italianë kanë dalë mëngjesin e kësaj të marte, 3 gusht, në protestë përpara ambasadës së tyre në kryeqytet. Me pankarta në duar, por edhe vendosur në kangjellat anash rrugës, ata kanë qëndruar aty për disa minuta. “Të braktisësh sipërmarrësit është e barabartë si të braktisësh Shqipërinë”. “Protestë kundër qeverisë dhe ambasadës së Italisë”.

Kërkojmë: Dëmshpërblim për dëmet që ka sjellë 1997, kurse profesionale dhe bashkëpunim me IADSA”.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.