FOTOLAJM – Vllaznia vlerësim maksimal për play- out me Besëlidhjen, ekipi grumbullohet dy ditë para ndeshjes…

KF Vllaznia e ka marre shume seriozisht sfiden e play-out ndaj Beselidhjes qe do te luhet pasditen e se dieles ne stadiumin “Loro Boriçi”, konkretisht ne oren 19.00.


Kete e tregon me se miri fakti qe ekipi eshte grumbulluar qe mbreme dhe do te qendroje i grumbulluar deri diten e ndeshjes. Kjo me qellim perqendrimin maksimal te te gjithe futbollisteve per kete sfide shume te rendessihme.

Nje gje e tille eshte konfirmuar nga vete klubi shkodran permes faqes zyrtare te tij ku shkruan: “Skuadra që mbrëmë është grumbulluar në një nga hotelet luksoze të zonës së Shkodrës, duke bërë të gjithë përgatitjet e nevojshme për ndeshjen e së dielës ndaj Besëlidhjes”.

Siç shikohet edhe nga fotot, prane skuadres ka qene serish sponsori Xhaferi i cili vazhdon te tregoje se e ka marre shume seriozisht afrimin tek Vllaznia dhe per momentin, e rendesishme eshte te shpetohet sezoni e me pas do te behen planet per te ardhmen. /ShkodraSport/

ShkodraWeb Channel