FOTOLAJM/ Urimi “i çuditshëm” i Flor Mumajesit për 8 mars: Gjej një grua me tru, va#inë kanë të gjitha…

Në ditën ndërkombëtare të gruas, kanë qenë të shumtë vipat që kanë zgjedhur të urojnë nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. E një urim të tillë ka bërë edhe kantautori, Flor Mumajesi, por në një mënyrë ndoshta jo dhe aq të zakontë. Këngëtari ka postuar në instastory një foto në të cilën shkruhet: “Gjej një grua me tru, vaginë kanë të gjitha”- ka shkruar Flori. Urim goditës Flori!

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

8 mars i zi për nënën e pesë fëmijëve, i jep fund jetës në mënyrën më të tmerrshme…

Një...

VIDEO/ Rama si superstar, “shkatërrohet fare” nga gratë me 8 mars…

Kryeministri...

FOTO-RETRO/ Si festohej “Dita e Solidaritetit Ndërkombëtare të Grave”, 8 Marsi dhe gruaja në komunizëm…

8...

Close