ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTOLAJM/ Urimi “i çuditshëm” i Flor Mumajesit për 8 mars: Gjej një grua me tru, va#inë kanë të gjitha…

Në ditën ndërkombëtare të gruas, kanë qenë të shumtë vipat që kanë zgjedhur të urojnë nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale. E një urim të tillë ka bërë edhe kantautori, Flor Mumajesi, por në një mënyrë ndoshta jo dhe aq të zakontë. Këngëtari ka postuar në instastory një foto në të cilën shkruhet: “Gjej një grua me tru, vaginë kanë të gjitha”- ka shkruar Flori. Urim goditës Flori!

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.