FOTOLAJM/ Si po kalon ditën e parë pas dorëheqjes, vëllai publikon foton e Ramush Haradinaj…

Pas dy vitesh në krye të qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj dha dje dorëheqjen nga posti i kryeministrit. Në një konferencë për shtypë, i emocionuar, Haradinaj tha se arsyeja e dorëheqjes është thirrja e tij në Hagë, duke theksuar atje nuk mund të shkojë duke mbajtur postin e kryeministrit të Kosovës.

Sot, 24 orë pas dorëheqjes, Haradinaj ka zgjedhur të kalojë pak kohë me familjen e tij. Vëllai i tij, Veton Haradinaj ka publikuar një foto ku shfaqet me Ramushin, nënën e tyre dhe dajën.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal