FOTOLAJM/ Shpëton mrekullisht drejtuesi i kamionit, ndërsa mjeti dilte nga rruga ai hidhet dhe…

Një trajler ka dalë nga rruga në aksin nacional Burrel-Milot. Shkak është bërë parakalimi i gabuar i një mjeti me targa zvicerane. Ngjarja ka ndodhur afër urës së Ulzës.


Në momentin e aksidentit, shoferi është hedhur nga mjeti. Drejtuesi i trajlerit ka pësuar dëmtime të lehta. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!