FOTOLAJM – “Shkodra nuk ka njisha…”, gazetari i njohur investigativ pozon në mes kolegëve shkodranë…

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha, i njohur për lajmet e tij të bujshme nga “kronika e zezë”, ka publikuar një foto disi ndryshe. Ai është sjfaqur me kolegë të tij nga Shkodra, të cilët i prezanton nominalisht.

“Shkodra nuk ka njisha….


Në Shkoder loce me kolege te shkelqyer dhe miq te mire….

Me aktorin e Teatrit “Migjeni” dhe kolegun e ABC NEWS Simon Shkreli, me kolegun e ardhur nga Suedia, ish-gazetar i Fiks Fare, Ervin Dushi, dhe mbretin e dronit prej Tropoje, Mirsal Hajdarmata….”, shkruan Hoxha duke publikuar në faqen e tij edhe foton që mund ta ndiqni më poshtë.

© ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Channel