ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTOLAJM/ Shembet ndërtesa në qendrë të kryeqytetit, hapet plotësisht sheshi “Italia”…

Shembet ndertesa me fasaden prej xhami pranë stadiumit kombëtar. Kreu i Bashkise se Tiranes, Erion Veliaj, duke e quajtur kete çibanin e fundit shkruan se ne kete menyre rrezohet edhe “ngrehina e mbetur nga aksi qendror i Tiranes per ta hapur plotesisht Sheshin Italia per Arenen Kombetare”. Aksioni ka nisur ne oret e para te mengjesit te sotem. Në këtë godinë ishin vendosur disa biznese, si bar kafe dhe fast food.

Postimi i Veliajt: Çibani i fundit! Iken ngrehina e mbetur nga aksi qendror i Tiranes per ta hapur plotesisht Sheshin Italia per Arenen Kombetare Shpronesim per ata me leje, prishje per te fortet qe shtuan katet pa leje ne kohe te Lulit e Kunatit famekeq. #TiranaNukNdalet.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.