ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTOLAJM/ Sara Hoxha mami për herë të dytë, djali vjen në jetë para kohe…me emrin e qytetit ku u ngjiz…

Sara Hoxha është bërë nënë për herë të dytë, ku ka sjellë në jetë një tjetër djalë pas Londonit. Sara përsëri e solli në jetë përpara kohe vogëlushin e saj, edhe pse në një peshë shumë të mirë, ndryshe nga Londoni, i cili lindi nën peshë.

Pas Londrës, ku ata u frymëzuan për emrin e djalit të parë, kësaj rradhe dyshja zgjodhi qytetin e Romës dhe vogëlushi u pagëzua me emrin Roman.

Sara përsëri e solli në jetë përpara kohe vogëlushin e saj, edhe pse në një peshë shumë të mirë, ndryshe nga Londoni, i cili lindi nën peshë.

“Çmendurisht në dashuri me Roman-in tonë, i lindur dje më 11 tetor 2019. Më herët sesa pritej por megjithatë 2.9 kg gëzim i pastër”, ka shkruar Sara krahas fotos së ëmbël.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.