ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTOLAJM/ Presidenti Meta publikon selfie me Blushin dhe ironizon: Duke shijuar këtë të dielë historike…

Presidenti i vendit Iir Meta ka zgjedhur te relaksohet sot nen rrezet e diellit. Ai ka postuar nje foto ne faqen e tij ne Facebook, se bashku me zedhenesin, Tedi Blushi, duke e quajtur kete nje te ‘diele historike’. Kujtojme se nje dite me pare, Meta apeloi dy here rresht per qetesi ne kete dite, per ata qe zgjedhin te shkojne ne votime, si ne komunizem, nderkohe qe theksoi se data e zgjedhjeve eshte 13 tetori.

Loading...

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.