FOTOLAJM/ Presidenti Meta i ngjitet Korabit në shoqërinë e humoristit të njohur që e prezanton si ish- futbollist…

Presidenti i vendit Ilir Meta ka ndare me miqte e tij ne Facebook, nje foto me aktorin e humorit Bes Kallakun. Me canta shpine, ata kane pozuar te qeshur, nderkohe qe presidenti ka zbuluar edhe destinacionin.

Me ish- futbollistin e Korabit të Peshkopisë, Bes Kallaku, drejt majës së Korabit. ?”- shkruan Meta bashkengjitur fotos qe ka postuar.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal