FOTOLAJM – Pas zyrtarizimit të lidhjes me ish- deputetin e Shkodrës, Rudina Dembacaj poston foto por merr masa,,,

Disa ditë pasi bëri publike lidhjen me ish-deputetin e Shkodrës Mark Frroku, Rudina Dembacaj duket se po i shijon në maksimum këto ditë dhe këtë nuk heziton ta shprehë as në rrjetet sociale.


Moderatorja ka postuar sot një foto nga Italia me ish-deputetin, por ajo që bën përshtypje është bllokimi i komenteve. Me sa duket moderatorja nuk dëshiron që asnjë t’ia prishë këto momente me ndonjë koment negativ.