FOTOLAJM – Pas stadiumeve shqiptare “Rama ik” shfaqet edhe në derbin Inter- Milan në Itali…

Sikur të mos mjaftonin rastet e përsëritura në stadiumet shqiptare, “Rama ik” tashmë shfaqet edhe në derbin e Milanos mes Interit dhe Milanit.


Pas Tiranës, Shkodrës, Vlorës dhe Korçës, revolta e shqiptarëve ndaj kryeministrit dhe keqqeverisjes së tij i ka kaluar kufijtë dhe në çdo event të rëndësishëm sportiv, siç është edhe derbi i Madonninës, nuk mund të mungojnë pankartat “Rama ik”.

Fotoja nga momenti i revoltës në “San Siro” është publikuar nga ish kryeministri Sali Berisha, i cili shkruan “Live nga derbi Inter – Milan!”…

Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!