FOTOLAJM – “Pas 40 ditëve në spital, shkodrani rikthehet në familje”, Manastirliu jep lajmin e mirë…

Shkruan në Facebook ministrja e Shendetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu:


“🔴#COVID19

Pas 40 ditësh të vështira në spital në luftë me virusin e rrezikshëm, 76 vjeçari nga Shkodra u rikthye sot pranë familjes, pasi e ka mundur sëmundjen, falë punës së palodhur dhe përkushtimit të stafit mjekësor ✅

Mos e ulni vigjilencën👉🏼 të zbatojmë rregullat 🤜#COVID19🤛”, përfundon shënimin e saj në Facebook Manastriliu.

ShkodraWeb Media 2017 – 2020 © TË GJITHA MATERIALET NË KËTË FAQE MUND TË PËRDOREN LIRISHT NGA INDIVIDË E MEDIA, DUKE CITUAR NGA JANË MARRË. FALEMINDERIT!

ShkodraWeb Channel
ShkodraWeb Marketing