FOTOLAJM – “Malsorja ime…”, Eduarti dhe Arbana siç nuk i keni parë kurrë…

Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani janë çifti në qendër të vemendjes së mediave roze. Para pak kohësh ata u bënë prinder të njëdjali, të cilin e pagëzuan me emrin e rrallë Diell.


Para pak minutave, regjisori Grishaj ka publikuar një foto të veçantë, ku shfaqet me moderatoren Osmani. Është inskenuar një ambjent disi i çuditshëm, duke nisur nga veshja e çiftit.

”Malsorja ime”, është diçitura që Grishaj i ka vënë fotos. Duket se grishja e origjinës, ështëe e fortë për regjisorin, e mesa duket në albumin e tyre familjar, ka munguar një foto e tillë. /ShkodraWeb Media/

ShkodraWeb Channel