FOTOLAJM – “Lumturia e gjashtës…”, ditë e veçantë për familjen kryeministrore shqiptare…

Djali i vogël i kryeministrit Edi Rama feston sot 6-vjetorin e lindjes.

Bashkëshortja e tij, Linda Rama uroi Zahon me një foto të publikuar në Tuiter nga festa e të birit.


Në imazh, shihet kryeminist Rama së bashku me bashkëshorten, dhe djalin duke buzëqeshur, të rreshtuar poshtë emrit të Zahos dhe numrit 6-të të formuar me tullumbace.

“Lumturia e Gjashtës”- shkroi Linda Rama në përshkrimin e fotos.

Të tre janë shumë të lumtur dhe duket se e kanë kaluar shumë bukur në festën e ditëlindjes së Zahos.

 ABCOM ║ VODAFONE