FOTOLAJM – Kryeministri Rama publikon foton e pazakontë, sot ditë e rëndësishme për të dhe bashkëshorten

Kryeministri i vendit Edi Rama ka festuar 10- vjetorin e martesës me Linda Ramën, me të cilën ka edhe një djalë, Zahon.

Shefi i qeverisë ka ndarë një foto në Instagram, ku Linda shihet me lule në duar dhe ai i jep një puthje ndaj bashkëshortes.

Dyshja është e veshur me rroba të bardha.