FOTOLAJM – Julian Deda i bashkohet “OFL”-së dhe bën paralajmërimin e fortë…

Aksioni anti-KÇK që ka nisur qeveria duket se ka frymëzuar edhe aktorin e humorit Julian Deda. Në një postim të tijin në Instagram, aktori shfaqet i veshur me uniformë policie me logon e OFL-së dhe me një ar.m.ë automatike në dorë, ndërsa lëshon edhe një paralajmërim.


“Sekuestrohet skena e Klanifornia-s dhe pasuritë e aktorëve të saj kr.i.minelë. Sonte në Tv Klan, ora 21:00”, shkruan Jul Deda në postimin e tij.