FOTOLAJM – Jo vetëm kritike por edhe e vemendshme, Jozefina Topalli “kapet mat” duke ndjekur online takimin e Bashës

Aq sa kritike, ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli duket të jetë edhe e vëmendshme ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, duke e ndjekur në aktivitetet e tij.

Takimi më i fundit i kreut të PD, me gra dhe vajza në kuadër të procesit zgjedhor të LDGSH, duket se ka ngjallur kuriozitet edhe për ish-kryeparlamentaren, e cila e ka ndjekur këtë aktivitet përmes rrjeteve sociale.