FOTOLAJM/ Gati një muaj më parë Megi u bë mami, sapo publikoi foton me beben në shëtitje…

Gati një muaj më parë, Megi Topalli, u bë nënë për herë të parë. Vajza e ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli, solli në jetë një bebe të shëndetshme.


Pak më parë, Megi ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një fotografi ku shfaqet me foshnjën e saj, teksa bëjnë një xhiro nga Kodrat e Liqenit.

Edhe pse ka vetëm pak kohë që ka lindur, ajo shfaqet në formë. Kujtojmë se lidhja e saj u bë publike vetëm pak kohë më parë, teksa u fotografua në rrugët e Tiranës. Gjithashtu u zbulua se ata jetojnë prej disa muajsh bashkë.

MUND TË LEXONI EDHE:  Vajza e saj Megi, sjell në jetë beben- Jozefina Topalli bëhet gjyshe për herë të parë…

Megi, vajza e ish- kryetares së Kuvendit do të sjellë dhuratën më të bukur, priten ndryshime në familjen Topalli…

Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!