FOTOLAJM/ Finalja e Champions League u ndërpre për disa sekonda, në fushën e blertë zbriti një…

Finalja e Champions League, mes Totenhemit dhe Liverpulit, u ndërpre për disa sekonda gjatë pjesës së parë, sepse një tifoze femër u fut në fushë.

Menjëherë janë publikuar edhe fotot e tifozes nga fusha, prej fotoreporterëve, edhe pse regjia e UEFA-s e hoqi pamjen, dhe nuk e dha për shumë sekonda kur ajo gjendej në fushë.


Format e saj trupore janë vërtetë “bom.bastike”, dhe të gjithë tifozët e pranishëm në “Wanda Metropolitano” të Madridit duket se përveç ndeshjes, kanë pasur edhe diçka tjetër për t’u argëtuar…

Copyright © ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media