ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTOLAJM/ Emisioni i fundit i sezonit, regjisori Grishaj dedikim publik për moderatoren Osmani…

Në emisionin e fundit të programit “Dua të të bëj të lumtur”, regjisori i programit Eduart Grishaj i përfolur për një lidhje me moderatoren Arbana Osmani ka bërë një dedikim për këtë të fundit.

Në foto shfaqet Arbana krah Eduartit, ndërsa poshtë fotos ai shkruan se në sezonin tjetër rikthehemi edhe më të fortë.

“Sonte ulim siparin e ketij sezoni,do rikthehemi edhe më të fortë. Arbana ti je emisioni dhe suksesi.Thnx all”, shkruan Eduarti.

Pak ditë më parë, përmes një fotoje të postuar në rrjetet sociale vetë Arbana deklaroi se këto do ishin ditët e saj të fundit në Top por duket se pas këtij postimi, mbetet akoma evaziv fakti nëse ajo do largohet apo do të qëndrojë në ekran.

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.