FOTOLAJM – “E çfarë të duhet ky bunkier o Lul Gazi”, Nard Ndoka komenton protestën në selinë e PD- së…

Nard Ndoka ka komentuar protestën e sotme në oborrin e Partisë Demokratike. Kryetari i PDK- së, aleat i PD- së, ka komentuar pozicionimin e mundshëm të Bashës pas kësaj proteste.

“E çfarë të duhet ky bunkier o Lul Gazi!! Ti as njeri nuk je më, se politikan nuk u bërë kurrë!👎”, shkruan Nard Ndoka në faqen e tij në Facebook.


Komentin e tij Ndoka e shoqëron edhe me një foto, ku shihen trupa të policisë që kanë rrethuar selinë e PD- së.

Në përballjen në PD, Ndoka është pozicionuar në mbështetje të Berishës dhe kundër Bashës, kjo duket qartë edhe në komentin e mësipërm,