ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTOLAJM/ Djali i miliarderit Soros në Tiranë, Alex takohet me Ramën dhe poston foton me shënimin…

Kryeministri Edi Rama është takuar pasditen e sotme në Tiranë me djalin e miliarderit George Soros, Alex Soros, i cili ndodhet për një vizitë në Shqipëri. Vetë Soros ka publikuar një foto me kryeministrin Edi Rama në rrjetin e tij social Instagram.

Selfie me Edin! E mrekullueshme për t’u rikthyer në Shqipërinë e bukur dhe për t’u takuar me Kryeministrin Edi Rama në lidhje me perspektivat për rajonin, përparimin ekonomik dhe zhvillim gjithëpërfshirës. EdiRama tirana”, shkruan Alex Soros krah fotos me Ramën.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.