FOTOLAJM – Aktori i njohur “ia hedh” virusit, ja ku e feston sherimin nga Covid-19…

Aktori i njohur i humorit shqiptar Florian Binaj është shëruar nga COVID-19. Ai ka qenë duke drekuar bashkë me dy fëmijët, bashkëshorten dhe dy miqtë e tij në qytetin e Beratit.

Ata duken shumë të lumtur dhe krahas fotos ai shkruan: Lum ata që kanë miq të vërtetë!! Kujtojmë se më 18 qershor Binaj lajmëroi të gjithë fansat se ishte i infektuar me COVID.


 ABCOM ║ VODAFONE