FOTOLAJM – Aktori i humorit futet në mes të “sherrit” Vejsiu- Shehu, publikon foton “Eminem do e kishte zili Alketën”…

Aktori Rezart Veleshnja është futur mes debatit që ka përfshirë moderatoret e njohura Alketa Vejsiun, Xhemi Shehun dhe dy motrat Luana e Marina Vjollca. Pasi Alketa “iu turr” kolegeve te saj për mënyrën se si dukeshin përpara disa viteve, edhe Veleshnja publikoi një foto “bio” të saj shumë vite më përpara. Në foto Alketa duket shumë ndryshe nga ajo që është sot. Ndërsa nuk ka munguar ironia e tij ku shkruan se edhe Eminem do e kishte zili për mënyrën e shpejtë të të folurit.

“Alketa Vejsiu bio. Unë them se Eminem do e kishte zili Alketën për 320 km në orë të të folurit edhe do të ishte krenar ta kishte për bashkëpunim,”- shkroi ai.


Copyright © ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media