FOTOLAJM – A i’u kujtohet Alvin Berisha, shikoni sa ka ndryshuar, është mysafir në Durrës…

Alvin Berisha, vogëlushi i cili u shpëtua nga kampi Al Hol në Siri ka mbërritur në Durrës me babain e tij. Ky i fundit, Afrim Berisha ka postuar në profilin e tij në Instagram disa foto me djalin e tij pranë portit.


Djali duket se është në gjendje të mirë shëndetësore. Pas largimit nga kampi Al Hol, ai iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale në këmbë. Ai mbeti i dëmtuar gjatë një súlmi me eksplóziv në Siri ku fatkeqësisht humbi jetën nëna e tij.

Por duket se ai e ka marrë veten nga dëmtimi dhe duket i lumtur pranë babait të tij.

Alvin Berisha dhe e motra

ShkodraWeb Channel