FOTO – Zhdukja e trupit të Jan Prengës, policia gjen edhe diçka që mund të ndihmojë zbardhjen e ngjarjes së rëndë…

Nderkohe qe vijojne kerkimet per trupin e Jan Prenges, marre peng me 17 janar te ketij viti dhe me pas policia deklaroi se kishte humbur jetën gjate dh.u.nes qe ishte ushtruar mbi te, rruges teksa e transportonin ne resortin ne Shijak, policia ka zbuluar dicka qe lidhet me ngjarjen e rende. Më 31 janar në Maskuri të Shijakut rreth 1 km larg resortit “Golden” gjatë kontrolleve për trupin e Jan Prengës policia ka gjetur një plasmas me njolla gj.a.ku.

Eshte plastmasi qe e shihni ne kete foto me poshte e qe eshte sekuestruar në cilësinë e provës materiale dhe është çuar në laborator për analiza. Dyshohet se me te ka qene i mbeshtjelle trupi i Prenges gjate transportit.


Copyright © ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media