FOTO/ Zhduket vajza 13- vjeçare shqiptare në Angli, e ëma jep alarmin dhe kërkon ndihmë…

Zhduket nje vajze shqiptare 13-vjecare ne Angli. Alarmin e ka dhene mamaja e vajzes e cila ka kerkuar ndihmen e policise.

Mediat e huaja shkruajne sot se behet fjale per vajzen me emrin Megi Bukaci u zhduk në Hertfordshire.

Policia ka nisur kerkimet dhe ben apel per ndihme per kedo qe mund ta kete pare, apo te kete informacion per kete vajze.

Sipas hetimeve, kamerat e sigurisë kane filmuar gruan me dy fëmijët e tjerë të saj që ishin drejtuar për në stacionin e policisë pasi vajza e saj Megi Bukaci u zhduk në Hertfordshire.

Vajza e zhdukur eshte gati 1.5 metër të gjatë, me flokë të gjata ngjyrë kafe dhe sy ngjure kaf. Ne kohen qe u zhduk ajo kishte veshur xhinse me ngjyre të errët, xhaketë ngjyrë blu e errët, shall gri dhe mbante vathe.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

DEBATI/ Studentët e Shkodrës nuk lejojnë rektorin Bekteshi të hyjë në universitet: Sa i pastër je ti, çfarë doktorature ke ti…

VIDEO/ Rifillojnë kërkimet për gjetjen e të mbyturve në Liqenin e Shkodrës, dalin emrat e personave që humbën jetën…

Basha u jep zemër studentëve në protestë: Mos kini frikë, Rama është kapur nga paniku…viti shkollor nuk ju humbet…

Close