FOTO/ Zëdhënësja bën gafën e madhe, poston foto nudo në Instagramin e Ministrisë

Ndonjëherë veprimet e nxituara dhe pakujdesia të kushtojnë shumë…

Kështu i ka ndodhur zëdhënëses së Ministrisë së Mbrojtjes së Rusisë, Rossiyana Markovskaya, e cila ka postuar një foto nudo në profilin e Instagramit të Ministrisë.

Fotoja në pak kohë ka maerrë vëmendjen e të gjithëve, duke u kthyer në virale. Nuk dihet nëse 26 vjeçarja është pezulluar nga puna.