Foto/ Turistit italian i bie pema mbi koke dhe plagoset, humbet ndjenjat

Një turist italian ka humbur ndjenjat te Syri i Kaltër, pas një incidenti që i ka ndodhur papritur. Një pemë u rrëzua dhe ra mbi të duke e lënë pandjenja në tokë. Qytetarët kanë reaguar menjëherë duke i ardhur në ndihmë, si dhe lajmëruan edhe ambulancën./Tema/