ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTO/ Tufa të mëdha me para e bizhuteri, Noizy ekspozon jetën luksoze

Reperi shqiptar Rigels Rajku i njohur me emrin e artit si Noizy është një nga këngëtarët më të dashur sidomos për adoleshentët. Fama që ka marrë i ka krijuar mundësinë atij të bëjë një jetë luksoze, ku nuk mungojnë makinat e shtrenjta dhe bizhuteritë e markave më të njohura.

Në një postim të fundit në Snapchat, reperi shihet duke mbushur çantën me shuma të mëdha parash.

Nuk dihet nëse Noizy ka qenë duke u kthyer nga ndonjë koncert, pasi shuma të tilla parash nuk janë të zakonshme.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Leave a Reply

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.