FOTO/ Transformohet fituesja e “Eurovision 2014”, Conchita ruan mjekrën por…

Ajo bëri një botë të fliste për të, pamjen e saj dhe atë që pëfaqësonte. E njohur për të gjithë si Conchita Wurst, këngëtarja transgjinore rrëmbeu fitoren e Eurovizion në vitin 2014. Këngëtarja me zërin potent u shfaq veshur me fustan, flokë të gjata por pa hequr dorë nga mjekra e saj.

Conchita ka vendosur të ndryshojë pamjen dhe ka prerë flokët fare shkurt. Postimi i saj në rrjetet socale tërhoqi vëmenjen e të gjithëve. Transgjinorja thuajse nuk njihet me ndryshimin e befasishëm.

Ndërsa hoqi dorë nga flokët e gjata, duket se këngëtarja nuk ka në plan të heqë mjekrën e saj. Conchita Wrust ka treguar se ky ndryshim vjen pasi në të ardhmen do ta vazhdojë me emrin e tij të vërtetë, Thomas Neuwirth.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Vazhdojnë ndryshimet në kupolën e policisë, largohet edhe një tjetër drejtor gjatë ditës së sotme…

Ndryshime...

Ndodh përmbysja në Bundesligë, Bajerni parakalon Dortmundin pasi ka “turpëruar” Volfsburgun…

Dhe...

SENSIBILIZIM/ Eugersa vetëm 18- vjeçare në rrezik për jetën, të gjithë bashkë mund ta shpëtojmë…(video)

Eugersa...

Close