FOTO – Tjetër aksident në afërsi të kryqëzimit në Ishull Lezhë, përfundojnë në spital drejtuesit e dy makinave…

Aksident në superstradën Lezhë- Laç, në afërsi të kryqëzimit të Ishull-Lezhës. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën e për pasojë dy drejtuesit janë lënduar lehtë dhe janë dërguar në spitalin e Lezhës.


Policia ne vendin e ngjarjes dhe nis hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti. Ky është aksidenti i tretë që ndodh brenda pak ditësh thuajse në të njëjtin vend.

ShkodraWeb Channel