FOTO/ Talenti shqiptar i Bajernit merr vendimin e tij, Shqipëria, Kosova apo Gjermania…?

Kohët e fundit, Kombëtarja e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës, ishin vënë në ndjekje të talentit shqiptar të Bajernit, Meritan Shabani. As Shqipëria e as Kosova nuk kanë arritur të bindin talentin e lindur në Mynih, teksa ai ka zgjedhur të përfaqësojë Gjermaninë. Mesfushori debutoi me fanellën e “panzerave” në takimin miqësor mes Gjermanisë U20 dhe Holandës U20.

19-vjeçari ka postuar së fundmi foto nga ky debutim me fanellën e Gjermanisë në rrjetin social “Instagram”, duke i mbyllur derën Kombëtares shqiptare dhe asaj kosovare.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

“Gati të bëj një video ku mohoj ato që kam thënë për Saimir Tahirin, në këmbim të gjysmës…”

Duke...

FOTO/ Ardian Arra ishte “dhurata” e Zotit për futbollin…

ARDIAN...

MBYLLJA E LOJRAVE TË FATIT/ Baba Mondi mesazh për Ramën: Shumë mirë bëre, por tani hap vende pune…

Kryegjyshi...

Close