FOTO/ Stresit nuk i ndahen telashet, reperi i njohur përplas me makinë këmbësoren në vijat e bardha…

Reperi problematik shqiptar Stresi, i cili njihet për skandalet e shumta, për shkak të të cilave shpesh përfundon në polici, së fundmi është përfshirë në një aksident rrugor në Kosovë. Reporteri.net mëson se ai ka përplasur me veturë një këmbësore në Prishtinë.

Siç shihet në fotot e siguruara, aksidenti ka ndodhur tek “Qafa”, ndërkohë që qytetarja ishte duke kaluar vijat e bardha, kur vetura e Stresit e përplasi duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe është duke u marrë me rastin. Kujtojmë se reperi shqiptar ka pak javë që është liruar nga burgu pasi ishte akuzuar për trafikim d.roge.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal