ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTO/ Shkodrania Erjona Sulejmani shfaqet në foto me Blerim Xhemailin, tregon nëse janë rikthyer bashkë apo…

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit me origjinë shqiptare, Blerim Xhemajli, vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara në “shoWbizz”, ndërsa me deklaratat e saj, ajo bëri bujë kur u nda nga Xhemajli, teksa deklaronte se ai nuk e kënaqte në shtrat.

Së fundmi, Sulejmani ka habitur ndjekësit e saj në “Instagram”, teksa ka postuar një foto ku shihet në plazh, bashkë me Blerimin, si edhe djalin e tyre. Një nga ndjekësit e saj, e ka pyetur nëse ata janë rikthyer sërish bashkë.

Ndërkohë, kjo ka qenë edhe përgjigja e Erjona Sulejmanit: “Jo. Jemi thjesht dy prindër, që mundohemi të shkojmë mirë bashkë, që ta rrisim sa më mirë fëmijën tonë”.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.