FOTO/ Shfaqet imazhi i parë i avionit të kompanisë “Air Albania”, vetë kryeministri është “kumbar” i saj…

Janë publikuar pamjet e para të avionit të “Air Albania”, kompanisë ajrore shqiptare. Ka qenë vetë kryeministri Edi Rama, ai që ka marrë rolin e “kumbarit” duke publikuar foton e parë në Facebook. Bëhet fjalë për një komani të përbashkët me aksione nga presidenti i KF Flamurtari dhe Turkish Airlines. Kryeministri nuk ka bërë asnjë koment, veçse e ka quajtur “foto e ditës”.

Loading...