FOTO/ Saimir Tahiri shijon lirinë, ja ku ndodhet në fundjavë- bashkëshortja publikon fotografinë…

Pas dy javësh në arrest shtëpie, tashmë ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri mund t’i gëzohet lirisë duke kaluar fundjavën me familjen në natyrë.

Bashkëshortja e tij Fatlinda Berisha ka publikuar një foto të familjes Tahiri teksa kalojnë kohë në një ambient rural. Në foto është ish-ministri me bashkëshorten dhe djalin por edhe një qengj që e mban në dorë Tahiri. Nuk dihet nëse i katërti është qengji apo ndonjë beb në horizont, mbetet për t’u parë.

“Jo thjesht ne të tre”- shkruan në përshkrimin e fotos bashkëshortja e ish-ministrit Tahiri. Më 28 maj Apeli i Krimeve të Rënda i ktheu lirinë Tahirit, pas ankimimit të vendimit të parë të Gjykatës që e la në ‘arrest shtëpie’.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal