ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTO/ Rita Ora ‘çmend’ britanikët …

Rita Ora u kthye triumfalisht në skenën e “X Factor” mbrëmjen e së dielës për të performuar këngën e saj të re “Anywhere” dhe la pa gojë teleshikuesit. Rrjetet sociale “shpërthyen” duke u marrë me të ku nuk munguan edhe komentet e shumta si : -“Mendoj se ke harruar të veshësh pantallonat për X Factor?” -“Zot i madh! Rita Ora duhet të ketë humbur pantallonat rrugës për në skenë”. /Përgatiti I.Lame/

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.