ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTO/ Rama paralajmëron: Në 1 janar, kjo do jetë pamja e çdo bastoreje e kumarhaneje që s’do ketë ndërruar destinacion…

Kreu i qeverisë ka publikuar në faqen e tij zyrtare në Facebook fotografinë e një pike bastesh të bllokuar dhe në  statusin e tij  ka shkruar: “Tatimet do të mbyllin dhe referojnë në prokurori, çdo pikë bastesh si kjo që është kapur sot pa letrat në rregull! Dhe në 1 janar kjo do të jetë pamja e çdo bastoreje e kumarhaneje që s’do ketë ndërruar destinacion”.

 

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.