Foto/ Qeveritaret tane edhe me bikini e rroba banjo preferojne Jugun per pushime

Paparaci i “Panorama” e ka fotografuar Kodhelin fundjavën e kaluar dhe ajo që na bëri përshtypje është vendosja e kapuçit dhe e syzeve, të cilat në përgjithësi i përdor dikush që e njeh dhe e shijon mirë detin. Me siguri noti duhet të jetë një pasion i ministres.
Ilir Beqaj në relaks total, pushime në Dhërmi
Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, prej vitesh tashmë kalon fundjavat në plazhet e Jugut. Ai është parë shpesh në shoqërinë e të tjerë personazheve të njohur të politikës, duke qenë kështu i kompletuar, me familjen dhe kolegët.
Paparaci i “Panorama” e ka fotografuar Beqajn në Dhërmi, i rrethuar nga miqtë dhe familjarët. Nuk dihet nëse Beqaj do të jetë përsëri ministër në kabinetin Rama 2. Ndërkohë ai është zgjedhur deputet i Partisë Socialiste në Parlamentin e ri, që do të mblidhet në shtator.
Blerina e apasionuar pas fotove
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, ka pushuar në plazhet e Jugut fundjavën e kaluar. Ajo ka fotografuar gjatë pamjet e mrekullueshme të bregdetit të Jugut të Shqipërisë.
Panariti pushime në Jalë me familjen dhe kolegët e partisë
Edhe ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka zgjedhur Jalën për të bërë pushime. Ai është parë fundjavat e fundit së bashku me familjarët e tij të bëjë plazh në të njëjtin vend.