FOTO – “Po mbillet dhe ruhet me forca policie në Shkodër”, “qytetari dixhital” tregon çfarë po ndodh me kánàbisin

Shkruan në Facebook ish- kryeministri Sali Berisha: Plantacione Drógè te Niko Brahimit, General Hàsháshit ne Vaun e Dejes! Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Doktor Berisha. Sic ju shkruajta pak dite me pare per situaten e kánàbisit ne Shkoder dhe ju premtova se do ta faktoja me foto, po te nis foto te bera para 10 ditesh ne Koman, njesia administrative Temal, Vau i Dejes.


Jane me mijra rrenje kánàbisi qe kane mbrojtjen personale te famozit Niko Brahimaj, drejtor i policise Shkoder dhe ushtarit te tij qe eshte shefi i rendit, tràfìkántit Ardit Hasanbega. Te cilet shprehen nen ze se jane me porosi te Sander Lleshit!

Ju lutem publikojini keto foto qe e gjithe Shqiperia dhe bota ta mare vesh se drógá po mbillet dhe ruhet me forca policie ne Shkoder. Ju lutem anonim

Copyright © ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media