FOTO/ Plas ironia me arbitrin Çakër: Ndihmoi Realin të kalojë në finale!

Gjyqtari turk Çakër, ishte nga më të kritikuarit pas gjysmëfinales së dytë mes Realit dhe Bajernit, për vendimet që dha në favor të madrilenëve. Rrjetet sociale e tallin si ndihmuesin e Realit të kalojë në finale…

(Perez telefonon gjyqtarin: Pjesë e parë fantastike, vazhdo kështu dhe do marrës bonus!)