FOTO – “Për sa vjet e ke kontratën me këtë”, pergjigja e Rudinës për Markun e saj lë gojëhapur komentuesin

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë. Së fundi çifti po e shijon në maksimum dashurinë e tyre ku nuk mungojnë dhe fotot nga momentet romantike gjatë pushimeve.


Moderatorja ka ndarë me ndjekësit disa foto ku shihet shumë e lumtur krah Markut dhe komentet kanë qenë të shumta. Sigurisht nuk mungojnë dhe komentet ironizuese dhe thumbuese të ndjekësve.

Njëri prej tyre i shkruan: “Për sa vjet e ke kontratën me këtë”. Por Rudina nuk ia ka përtuar ndjekësit duke iu kthyer me të njëtën ironi: “Sa ta kemi rrisk plak! Nuk e parashikoj dot. He per he,po e shijoj.”.


REKLAMAT NË KËTË FAQE, JANË I VETMI BURIM PËR TË GARANTUAR PAVARËSINË, PAANËSINË DHE PROFESIONALIZMIN E KËSAJ MEDIA. NËSE KENI MIRËSINË NË KËTO REKLAMA, JU NA JEPNI NJË MBËSHTETJE TË ÇMUAR! FALEMINDERIT!

Fibank Albania