FOTO/ Pas turneut 3 mujor në Kanada, Elhaida Dani rikthehet në atdhe: Ndoshta me një koncert të madh, do këndoj shqip…

Elhaida Dani ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm edhe jashtë kufijve të Shqipërisë dhe Italisë. Këngëtarja shqiptare ka qenë pjesë e ‘musical’-it ‘Katedralja e Parisit’ në rolin e Esmeraldës që është shfaqur në disa shtete të ndryshme të botës.

Së fundmi Elhaida sapo ka mbaruar turneun e saj në Kanada që zgjati tre muaj. Pas përfundimit me sukses, këngëtarja është kthyer sërish në Itali dhe ka zbuluar një surprizë të madhe për fansat e saj në Shqipëri.

“Mbrëmë ishte finalja e turneut në Kanada që zgjati 3 muaj. Ka qenë një eksperiencë e paharrueshme. E ndoshta ku i dihet, së shpejti do kthehem për një koncert të madh për të gjithë shqiptarët, dhe këtë herë do këndoj Shqip! Tani është momenti të kthehem në shtëpi… Faleminderit!- shkruan këngëtarja shqiptare në Instagram.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

FOTO/ Bashkia e Shkodrës siguron punësim të përkohshëm për 100 persona, nis zbatimi i projektit pilot…

Shkruan...

Policia e Shkodrës jep versionin zyrtar të operacionit “Tamara”, emrat e grupit të neutralizuar…

Nga...

“Plas” tek Kamza, presidenti pezullon pa afat 5 titullarë- mes tyre edhe ish- futbollisti i Vllaznisë…

Kamza...

Close