NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

FOTO – Pas princit, edhe kryeministri bie në “dorën” e virusit, ja çfarë shkruan ai në rrjetet sociale…

Kryeminsitri britanik Boris Johnson është pozitiv ndaj virusit të përbotshëm. Lajmin e ka dhënë vetë vetë ai, kryeministri anglez, me anë të një statusi në Tuiter.

“Në 24 orët e fundit kam pasur disa simptoma të korona virusit. Më pas bëra testin dhe dola pozitiv. Tani jam i vetëizoluar, por do të vazhdoj të drejtoj qeverinë përmes video-konferencës. Së bashku do ta mundim këtë. #StayHomeSaveLives”- shkruan ai.


Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!