FOTO/ Noizy nuk është mërzitur aspak nga humbja e Kombëtares kuqezi, përkundrazi…

Këngëtari i njohur, Noizy, ka postuar në rrjetet sociale, foto e një skedine fituese, ku mbrëmjen e sotme kishte luajtur për fitoren e Kosovës ndaj Shqipërisë.

Noizy kishte vendosur 200 mijë lekë të vjetra bast, dhe me koeficientin 5.3, që kuotohej fitorja e Kosovës, fitoi plot 1 milion e 60 mijë lekë të vjetra. “Leku shkon tek Leku. Jepi Kosovë se kemi ngel keq sonte.” – shkruan Noizy.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.