FOTO/ Noizy nuk është mërzitur aspak nga humbja e Kombëtares kuqezi, përkundrazi…

Këngëtari i njohur, Noizy, ka postuar në rrjetet sociale, foto e një skedine fituese, ku mbrëmjen e sotme kishte luajtur për fitoren e Kosovës ndaj Shqipërisë.

Noizy kishte vendosur 200 mijë lekë të vjetra bast, dhe me koeficientin 5.3, që kuotohej fitorja e Kosovës, fitoi plot 1 milion e 60 mijë lekë të vjetra. “Leku shkon tek Leku. Jepi Kosovë se kemi ngel keq sonte.” – shkruan Noizy.


Copyright © ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media