ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

FOTO/ Njihuni me limuzinën ruse që po “çmend” miliarderët rus, kushton 300 milion dollarë dhe ka lidhje me Putin…

Një kompani ruse e prodhimit të makinave, ka prezantuar në ekspozitën e makinave në Moskë, një version luksoz të limuzinës 300 milionë dollarëshe të presidentit Vladimir Putin.

Mjeti quhet Aurus dhe ka tërhequr vëmendjen e menjëhershme të oligarkëve rusë, të cilët deri më tani kanë blerë Rolls Royce. Aurus është antiplumb dhe nuk dëmtohet nga eksplozivët, ndërkohë që mësohet se është krijuar sipas kërkesave të presidentit rus, Vladimir Putin.

Për më shumë ndiqni fotogalerinë.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.